DIY washi tape Christmas tree

December 12, 2013

DIY washi tape Christmas tree and fairy lights from decordots.com

DIY washi tape Christmas tree in picture frame, red and white from decordots.comLately I have seen many really cool washi tape Christmas trees on blogs and magazines (like here and here) and of course I wanted one for myself! Usually these are taped on the wall, but since our living room has sloped ceiling and there is really little wall space, I decided to scale my tree down so that it could fit a picture frame :)

–––

Sel aastal on mulle erinevatest blogidest ja ajakirjadest silma jäänud washi teibiga joonistatud jõulukuused (nagu näiteks see ja see) ja muidugi tahtsin sellist kohe ka endale! Tavaliselt on need teibitud seintele, kuid meie katusekorteri elutoas on vaba seinapinda väga napilt ja seetõttu olin veidi tagasihoidlikum ja mahutasin oma kuuse pildiraami :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 comments

  • Maarja

    Ilus!

    Ja erinevalt seina peale kleebitud versioonist saad Sa raamitud kuuse suveks ära kappi panna ja järgmisel aastal jõuludeks jälle välja tõsta. Praktilisus kuubis, eks! :)

    • anu@decordots

      Aitäh, Maarja! :) On jah igati praktiline. Pealegi on meil plaanis ikka päriskuusk ka sel aastal tuua ja selline pisike raamitud kuusk ei pea sellisel juhul konkureerima ehtsa jõulupuuga vaid pigem on sellele täienduseks :)

Leave a Comment

Theme by Blogmilk + Coded by Brandi Bernoskie