Christmas wishes from me to you

December 21, 2013

simple and modern Christmas decor

candle, pine cones, bare branches and white reindeer

white reindeer and fairy lights

candle and pine cones in glass bowl

 

It’s almost Christmas! Last days have been quite busy with all the Christmas preparations, but now I’ll slow down and try to think that I don’t have to realise all these plans and ideas I have in my mind. After all, it’s the fun and enjoyable time spent with family which is really important and what makes good memories. Not these perfectly wrapped gifts or spotless home! These are our first Christmas as a family of three and this makes it really special :)

For you, dear readers, I wish that Christmas brings you plenty of time to enjoy quality time with your family and to take some relaxing moments for yourself! Merry Christmas and see you on the last days of December – for looking back to the ending year!

–––

Nii, jõulud ongi kohe-kohe käes! Viimased päevad on olnud väga tihedalt täis igasuguseid jõulu ettevalmistusi, aga nüüd kavatsen aja maha võtta ja mõelda, et ma ei pea ju realiseerima kõiki neid ideid ja plaane, mis mõttes on. Pealegi on tähtsam ja meeldejäävam mõnus ja rahulik perega koos veedetud aeg, mitte täiuslikult pakitud kingitused või viimse nurgani piinlikult korras kodu! Saabuvad jõulud on esimesed, mida veedame kolmeliikmelise perena ja ainuüksi see teeb need nii eriliseks :)

Sulle soovin ma aga seda, et need jõulud tooksid piisavalt aega, mida veeta toredasti koos perega ning et oleks mahti võtta ka mõni rahulik hetk ainult iseendale! Kauneid jõule ja näeme uuesti detsembri viimastel päevadel, kui on aeg vaadata tagasi lõppevale aastale :)

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 comments

  • Aga @ Passion shake

    Beautiful photos! So Christmasy-dreamy :))) Happy holidays to you too. Hugs xo

  • Maarja

    Loodan, et pühad on möödunud just nii nagu Sa seda plaanisid – harooniliselt, rahulikult ja perekeskselt! :)

    Kui see sind lohutab, siis minul jäi ka nii umbes-täpselt 1001 jõulu-ideed realiseerimata. Seda ka suurtest ettevalmistustest ja ajaplaneerimisest hoolimata. :) Aga see-eest on meil sel aastal õnnestunud meeldivalt palju aega veeta koos sõpradega, käia külas ja võtta külalisi vastu. Ja nagu Sinagi kirjutasid, siis on see meeldivalt koos veedetud aeg ja emotsioonid ju tegelikult palju olulisemad kui perfektselt pakitud kingid. :)

Leave a Comment

Theme by Blogmilk + Coded by Brandi Bernoskie