My simple monochrome workspace

March 28, 2016

 
Scandinavian style workspace

Simple monochrome workspace, Scandinavian style inspiration

Workspace details, IKEA Aröd table lamp, Marjolein Delhaas planner

Workspace details

 

Some new photos of my workspace I took for the interview with me in Theory of Place where I talked about my decorating style and Scandinavian style in general.  You are welcome to read it here.

 
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 comments

 • Katre

  Ilus ja rahulik töönurk, seal on hea keskenduda, ma usun (kui just mõni lastest jalast ei sikuta :)) Eriti meeldib mulle see paberkott ja tuunitud tool (kui ma ei eksi on see nõukaaja klassika, eks?) Mis see peegli moodi asi riiulil on? Ja kas sul on laual väike tindipudel?
  Tegelikult tahtsin veel öelda, et nägin su instagramis valgeid aasia tulikaid ja tekkis kohe küsimus, et kust sa need välja võlusid? Ma ei leidnud neid ühestki Tartu poest, kuigi tahtsin nendest pulmakimpu teha. Siin, Dresdenis, on need aga täiesti tavalised lillepoe müügiartiklid, nii potis kui ka lõikelillena, igasugustes värvides. Lausa raske uskuda, et nii imeilusad õied on meie tavalise kibeda tulika perekonnakaaslased:D

  • Anu

   Aitäh! Viimasel ajal jõuan siia laua taha istuma ainult õhtuti – Tobias jääb ainult paaril päeval nädalas lõuna ajal magama ning kui ta üleval siis ma ei proovigi tööd teha väga :)
   Riiulil on mul śelline asi, mille eesti keelset vastet ma ei oskagi kohe öelda – clipboard. Ja sinna vahele pandud mõned fotod. Tindipoti tundsid ära ja vihje, milleks seda kasutasin, on näha viimasel pildil.
   Need valged lilled leidsin suhteliselt juhuslikult Kaubamaja Jardinist, aga tõepoolest liigub neid väga vähe meil siin.
   Oli tore kuulda :)

 • Katerina Dima

  This is really gorgeous Anu! I love especially the details photos, well done :)

Leave a Comment

Theme by Blogmilk + Coded by Brandi Bernoskie